Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej
ul. Mickiewicza 24, 96 - 230 Biała Rawskatel./fax. (46)8159795

Pierwsi absolwenci (rok szkolny 2001/2002)

Klasa III A

Klasa III AWychowawca: mgr Iwona Wiśniewska - Celm

1. Andruszkiewicz Seweryn
2. Bartosiak Edyta
3. Charzewski Michał
4. Ciarka Emilia
5. Gątarek Kamil
6. Goc Dorota
7. Kałucka Ewelina
8. Krzesak Piotr
9. Lichańska Justyna
10. Lenartowicz Paweł
11. Małachowski Arkadiusz
12. Murakowski Michał
13. Przyłuska Agnieszka
14. Redlicka Magda
15. Sowik Małgorzata
16. Stan Robert
17. Stefański Mariusz
18. Stępniak Tomasz
19. Świstak Tomasz
20. Wach Emil
21. Wacławek Paweł
22. Wiśniewska Joanna
23. Włodarski Sebastian
24. Włudarski Piotr
25. Wróblewski Tomasz
26. Zawadzki Robert
27. Ziarkowski Daniel
28. Zieliński Artur

Klasa III B

Klasa III BWychowawca: mgr Janina Pietrzak

1. Abramska Marlena
2. Bińkowski Arkadiusz
3. Czerwiński Michał
4. Fiedorowicz Jakub
5. Klakla Marta
6. Kowara Dorota
7. Kozłowska Agnieszka
8. Lesiak Krzysztof
9. Libera Kamil
10. Machnicki Mariusz
11. Malarczyk Przemysław
12. Niewolska Anna
13. Nowaczyńska Lena
14. Nowicki Robert
15. Remisiewicz Rafał
16. Sekuter Tomasz
17. Siniarska Katarzyna
18. Stępniak Łukasz
19. Stępniak Patrycja
20. Szparug Jakub
21. Szymańska Malwina
22. Walczak Agata
23. Woszczyk Rafał
24. Woźniak Radosław
25. Wódka Anna
26. Stępniewski Paweł

Klasa III C

Klasa III CWychowawca: mgr Natalia Kowalczyk
1. Biskupiak Szymon
2. Chojecka Sylwia
3. Cichocka Diana
4. Dyjas Karolina
5. Gierach Agnieszka
6. Herbut Robert
7. Kleczko Łukasz
8. Krawczyk Adrian
9. Maliński Kamil
10. Mańturzyk Kamil
11. Pietrzycka Wioletta
12. Rochmiński Grzegorz
13. Sobieszek Ewelina
14. Soszka Jaśmina
15. Stańczyk Emil
16. Staszewska Żaneta
17. Stępniak Ilona
18. Stępniak Magdalena
19. Stykowska Justyna
20. Szewczyk Mariusz
21. Szymanowski Przemysław
22. Wiatr Wiktoria
23. Woźniak Sebastian
24. Zieliński Piotr
25. Ziemichód Ewelina

Klasa III D

Klasa III DWychowawca: mgr Bogusław Relidzyński

1. Beta Wojciech
2. Chmielewski Rafał
3. Chrzanowski Marcin
4. Dudek Dorota
5. Filarczyk Marcin
6. Górzyńska Kinga
7. Jakubczyk Ireneusz
8. Kaczorek Łukasz
9. Kłaucka Barbara
10. Kaniewska Ewa
11. Karbowiak Mirosław
12. Kotusiewicz Karolina
13. Krzyżanowski Łukasz
14. Machałowski Szymon
15. Pakuła Wioleta
16. Pięcek Cezary
17. Piotrowska Malwina
18. Reszka Monika
19. Ruszkiewicz Agata
20. Rzeźnicka Marlena
21. Rzeźnicki Marcin
22. Sypka Malwina
23. Szcześniak Sebastian
24. Szcześniak Sylwia
25. Szwarc Paweł
26. Wieczorek Marcin
27. Wojciechowski Marcin
28. Zaręba Daniel

Klasa III E

Klasa III EWychowawca: mgr Tomasz Celm

1. Adamczyk Kamil
2. Baran Monika
3. Błażejewski Mariusz
4. Dudek Iwona
5. Dudek Karolina
6. Gos Żaneta
7. Grabski Łukasz
8. Grzegorzewska Renata
9. Jóźwiak Mariusz
10. Kacprzak Anna
11. Karpiński Sławomir
12. Kazimierczak Katarzyna
13. Kociszewska Iwona
14. Libera Wioletta
15. Luboińska Katarzyna
16. Ładzińska Anna
17. Łajszczak Marcin
18. Majewska Agnieszka
19. Majewska Karolina
20. Podnajmer Ewelina
21. Psarska Barbara
22. Rutkowski Radosław
23. Słowikowski Piotr
24. Stępniewska Monika
25. Wojtczak Renata
26. Wójcik Beata

Klasa III F

Klasa III FWychowawca: mgr Jolanta Dziubińska

1. Adamczyk Paulina Sylwia
2. Bajewska Anna
3. Borowiec Kamil
4. Dobrosz Leszek
5. Gozdek Michał
6. Kacprzak Ilona
7. Kaliszczak Marcin
8. Kieszek Konrad
9. Kobus Marlena
10. Krzyżanowski Paweł
11. Mazurkiewicz Jakub
12. Michalska Jolanta
13. Nogański Paweł
14. Połeć Piotr
15. Popławska Izabela
16. Rutkowski Marcin
17. Seliga Honorata Edyta
18. Skrętowski Marcin
19. Stęczelska Magdalena
20. Stępniak Arkadiusz
21. Szumna Daria Magdalena
22. Śliwa Lidia
23. Urbaniak Konrad
24. Wiśniewski Grzegorz
25. Włodarska Emilia
26. Włodarska Ilona Malwina
27. Wochniak Beata
28. Wodnicka Karolina
29. Wodnicka Marlena
30. Zdulski Tomasz