Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej
ul. Mickiewicza 24, 96 - 230 Biała Rawskatel./fax. (46)8159795

Zajęcia pozalekcyjne

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych
w I semestrze roku szkolnego 2015/2016:

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godziny realizacji

1.

Borkowska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

Koło teatralne

Wtorek

Czwartek

705 -750

705 -750

2.

Filarczyk Bogusława

Zajęcia wyrównawcze

Koło teatralne

Wtorek

Środa

705 -750

1420 -1505

3.

Rożniata Longina

Zajęcia wyrównawcze – kl. I c

Koło języka polskiego

Wtorek

Poniedziałek

800 -845

705 -750

4.

Śmiechowska Renata

Zajęcia wyrównawcze

 

Poniedziałek  

Wtorek

700 -750

700 -750

 

5.

Wysocka Sylwia

Zajęcia wyrównawcze – kl.I d

 Praca z uczniem mającym trudności – kl.IIId

Poniedziałek

Wtorek

800 – 415

945 -1030

 

6.

Adamkiewicz Barbara

Zajęcia wyrównawcze – kl.I a, e

Zajęcia wyrównawcze – kl.I c

Środa

Wtorek

705 -750

705 -750

7.

Bańkowska Anna

Zajęcia wyrównawcze – kl.IIIa,c

Zajecia wyrównawcze – kl. IId

 Zajecia wyrównawcze –  Ib

Środa

 

Poniedziałek

1420 -1505

 

705 -750

8.

Łuczyńska Danuta

Zajęcia wyrównawcze – kl.I d

Zajęcia wyrównawcze – kl.III b, IIId, III e
Koło matematyczne

Wtorek

Środa

Piątek

1320 -1415

1420 -1505

 

705 -750

10.

Kończak Alina

Zajęcia wyrównawcze – kl.Ic, II e

Praca z uczniem mającym trudności

Środa

Poniedziałek

Środa

           1420 – 1505

720-750

11.

Kopka Krzysztof

Praca z uczniem mającym trudności
Koło wiedzy o społeczeństwie

 Wtorek
Poniedziałek

705 -750

705 -750

12.

Dziubińska Jolanta

Zajęcia z uczniami zdolnymi

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek Wtorek

 

705 -750

             1420 – 1505

13.

Łysoniewski Grzegorz

Urlop

 

 

14.

Karpińska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze – kl. III a-e

Koło fizyczne
Zajęcia wyrównawcze – kl. I i II

Środa

Wtorek
Czwartek

              1420 – 1505

720 -750

720 -750

15.

Galas Olga

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

Czwartek

             1420 – 1505

1420 – 1505

16.

Dziedzic Walentyna

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

Czwartek

1330 – 1415

1330 – 1415

17.

Karpińska Mariola

Zajęcia wyrównawcze

 Środa

Piątek

1420 – 1505

705 -750

18.

Kulig Jadwiga

Zwolnienie lekarskie

 

 

19.

Bator Andżelina

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

Czwartek

1420 – 1505

1420 – 1505

20.

Pietrzak Janina

Zajęcia wyrównawcze – kl.III

Zajęcia wyrównawcze – kl.I i II

 

Środa

Czwartek
Wtorek

              1420 – 1505

720 -750

720 -750

21.

Kowalczyk Natalia

Zajęcia wyrównawcze – kl.III

Zajęcia wyrównawcze – kl. II

Koło chemiczne   - kl. III

Środa

Wtorek

Czwartek

              1420 – 1505

720 -750

720 -750

22.

Frączak Daria

Zajęcia wyrównawcze – kl III

Zajęcia wyrównawcze

Środa

Poniedziałek

1420 - 1505

805 - 850

23.

Łysoniewska Kamilla

Koło plastyczne

Wtorek

Środa

1420 – 1505

1420 – 1505

24.

Podwysocka Dominika

Zajęcia opiekuńcze

Zajęcia z uczniem mającym trudności

Czwartek
Poniedziałek

830-930
1235 - 1320

25.

Komorowska Kosut Eliza

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

Zajęcia opiekuńcze

Czwartek
Poniedziałek

1530 - 1615
1130 - 1215

26.

Trojanowski Jacek

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Poniedziałek

Wtorek

1420 – 1505

1420 – 1505

27.

Bińkiewicz Paweł

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

Wtorek
Czwartek

800 -845

28.

Kuba Krzysztof

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

Środa
Piątek

1420 - 1505
800 -845

30.

Kozłowska Agnieszka

Zajęcia terapeutyczne

Środa

Czwartek

1000 -1100

1100 -1200

31.

Toczek –Królak Sylwia

Zajęcia terapeutyczne

Środa

Poniedziałek

800 - 900

1000 -1100

32.

Grad Dorota

Zajęcia świetlicowe

Zajęcia z uczniem mającym trudności

Czwartek

Piątek

1000 -1100

1500 - 1600

33.

Walczyńska-Łoś Agnieszka

Koło historii regionu

Środa

1420 - 1505

34.

Dobrowolska Anna

Zajęcia biblioteczne

Wtorek

Środa

1330 -1430

1400 -1500

35.

Gumieniak Grzegorz

Koło katechetyczne

Wtorek

1420 - 1505

36.

Zdrojek Ewelina

Koło katechetyczne

Poniedziałek 

Piątek

1420 - 1505

1420 - 1505